Výlet do Podhájske na Slovensku.

Sobotní den jsem strávil na Slovensku. CK Bohemian tour pořádala zájezd do termálních lázni Podhájska a já jel jako delegát. Byla to moje první návštěva tohoto relaxačního střediska, takže jsem pro jistotu telefonoval už ve čtvrtek, jak to tady chodí. Nicméně….

S paní jsme se poněkud špatně pochopili a já úplně zbytečně vykřikoval před vstupem do lázni, že hledám ještě dalších sedm lidí, abychom dostali skupinovou slevu. No nemusel jsem, že ano, protože nás bylo 38 a sleva se vztahovala na skupinu nad 20 návštěvníků.

 

Sluníčko krásně svítilo, takže jsem si ho užíval plnými doušky. Prošel jsem se Podhájskou, potkal hrobníka, míjel rodinné domky, kde ženské umývaly dveře a uklízely v garážích, chlapi se rýpali v autech a v zemi a zjistil, že každý druhý domek je tady vlastně penzion. Pak mě zaujala jedna tabule uprostřed vesnice, na které jim v textu vypadlo jedno písmenko hned dvakrát, ale v prvním případě už to asi nešlo spravit.

Hned ráno jsem udělal takový malý test. Článek z předešlého dne jsem schválně zveřejnil jen na mém webu www.vlastislavmacik.cz a čekal, kolik lidí si jej přečte bez toho, aniž bych jej sdílel na facebooku. Po návratu z termálních lázní Podhájska jsem mohl bilancovat. Byl to jeden čtenář. Takže mě zajímá kdo to byl! Přiznejte se! 😀 Tak jsem jej nasdílel na můj profil a hned to bylo lepší.

Sobotní výlet zakončím poznámkou, že jsem se měl možnost potkat se s bývalým kolegou z rádia Pavlíkem, jeho ženou a jejich kamarádkou. A když jsme projížděli kolem Nového Mesta nad Váhom, zavzpomínal jsem na letní dovolenou a sledoval z autobusu, jestli nezahlédnu aspoň kousek toho místa, kde jsem potkal svoji první velkou lásku.

Je půl desátá a já ulehám. Tak dobrou.

Počet online čtenářů: 0
Pošli to dál
  • 1
    Share

Comments are Closed

© 2018: Vlasťa Macík | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress