Je to tak! Vždyť pořád sedím na prdeli!

Bez budíkové období, den čtrnáctý. Ono si asi tělo opravdu samo řekne co potřebuje. I když jsem šel spát včera chvíli po 22:14 hod., ráno jsem se vzbudil až v 7:05. Bez budíkové období má tu výhodu, že vás nestresuje od prvního okamžiku.

Když tak nad tím přemýšlím, i když jsem míval na vyzvánění budíku nastavenou některou z oblíbených písniček, po čase se mi přestala líbit a tipuji, že to bylo právě kvůli tomu, že mě vyrušila z něčeho co moje tělo potřebovalo a já mu to díky budíku nemohl dopřát. Mrkl jsem na net v kolik mi jede autobus do Holešova, protože chci v klidu doma posnídat a dát si taky v klidu svoji ranní kávu. Stalo se a já jedu do CK Bohemian tour v 8:20 ze Zlína.

Po obědě jsem byl domluvený, že se zastavím pro auto v Dobecaru Holešov. V sobotu totiž povezu naše zpátky domů po týdenním pobytu ve Zlíně. Pořád říkám, že se pohybuji mezi těmi správnými lidmi, protože kolegyně Lenka mi půjčila svojí parkovací kartu, abych nemusel parkovat s autem moc daleko od cestovky.


I když jsem dnes byl v kanceláři až do 18. hodiny večerní, nevadilo mi to, protože jsem jel ještě maličko asistovat k autobusu, který odjížděl na lyžování do Les Orres, kde jsme byli s Matýskem v roce 2016.

Ve Francii jsem tehdy oslavil své kulatiny (26 let 😀 ) a ač nejsem žádný vášnivý lyžař, užil jsem si jak ubytování přímo u svahu, tak taky široké sjezdovky a hlavně jsem tady byl s lidmi, na kterých mi záleží. U autobusu mě ještě oslovil jeden pán, který s námi byl v Norsku v roce 2015. Vzpomínal na ten úžasný zájezd a prý mám pozdravovat dědu Staňu. Tak jsem tak hned učinil, jen co jsem dorazil domů.

Samo, že oba zájezdy byly pod taktovkou CK Bohemian tour Holešov a na zájezdech vždycky lidem říkám: Pokud nepotřebujete spát v pětihvězdičkovém hotelu a stačí vám kempy, pokud máte rádi přírodu, jeďte se tam podívat. Ať už s naší cestovkou nebo s jinou nebo na vlastní pěst, stojí to za to. Cože? Že je tam zima? Pokud jedete k Severnímu pólu, tak máte pravdu, ale s vyjížďkou po fjordech se v létě můžete připravit na teploty okolo 23-26°C.

Více o zájezdu do Norska zde.

Večer mě při konverzaci s Evičkou napadlo krásné přirovnání, když mi napsala, že pořád někde lítám. A já ji na to odpověděl: “Já? Vždyť pořád sedím na prdeli. Hlavně v autobusech při zájezdech naší CK”.

Počet online čtenářů: 0
Pošli to dál

Comments are Closed

© 2019: Zaparime.cz | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress