Dnes to začíná!

Začínají prázdniny a podle všech dostupných zdrojů to bude od pátku na silnicích fakt “hustý”! V některých zemích začaly prázdniny už během měsíce června a pokračovat budou stejně jako u nás až do konce srpna někde i září. Ať už tedy pojedete autem nebo busem, poplujete lodí nebo poletíte letadlem, myslete na jednu věc, která se vyplatí.

Jen pro představu výše zmiňované prázdniny se týkají zemí jako je třeba Bulharsko, Německo, Francie, Řecko, Velká Británie, Irsko, Itálie, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva, Holandsko, Norsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Švýcarsko, Španělsko, Turecko nebo Maďarsko.

Ať už se tedy budete válet někde u moře nebo se budete rekreovat na horách, ale hlavně to bude v cizině, obětujte pár korun na cestovní pojištění. A je jedno jestli jedete na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří. Rozhodně se to vyplatí! A u cestovek ještě jedna rada, sáhněte vždy po cestovním pojištěním se stornem zájezdu. Pokud nebudete moci nastoupit na dovolenou z vážných rodinných nebo zdravotních důvodů, pojišťovna v těchto případech vrací až 80% ze zaplacené částky zájezdu.

Cestovní pojištění je podle mě totiž jediné, které se vám v cizině vyplatí. Ta zbylá pojištění, aspoň podle mě jsou spíš vyděláváním peněz na lidech ze strachu a obav.

Ať už na moji radu dáte nebo nedáte, užijte si dovolenou, pořádně si odpočiňte, poznejte nová místa, nové lidi i kamarády, nafoťte všechnu tu krásu okolo a ve zdraví se vraťte do svých domovů.

Pořád platí, že zážitky vám nikdo nikdy nevezme! Kromě Alzheimera.

reklama

PS: Dnes večer se uvidíme ve Slavičíně.

Pošli to dál

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.