Na cesty dobré vědět…   Vlasťa Macík

PRONAJMĚTE SI AUTO

Je pravdou, že kdykoliv jsem ušetřil na letence a dostal se do destinace kam jsem chtěl, napadla mě myšlenka půjčit si v dané zemi auto a prozkoumat ji křížem krážem. Na většině letišť najdete půjčovnu aut, takže z letadla přeskočíte do auta a ujíždíte směr dobrodružství.

Ovšem u mě to vždycky ztroskotalo na kreditní kartě, kterou nevlastním a ani vlastnit nechci. Ano, máte na výběr mezi kreditní kartou a potom také docela slušnou zálohou, kterou složíte v dané půjčovně aut, ale jak říkám, ani jedno jsem neměl.
V Itálii většinou nabízí malé Fiaty, ale na výběr je z několika značek aut a věřím, že každý si vybere. Ceny se všude pohybují podle toho jestli si rezervujete auto mimo sezónu nebo v sezóně. Čím víc se blíží sezóna, tím víc jdou ceny za pronájem aut nahoru. Schválně se mrkněte na ceny na letišti v Bergamu.

Když jsme byli na Islandu auta na svou kreditní kartu půjčovala Kačka a jezdilo se. Tady auto půjčit opravdu doporučuji. Když vás bude víc, podělíte se o náklady a vzdálenosti jsou tady opravdu veliké. Mrknout na ceny můžete tady!

Do konce ledna se hraje o 5 vypůjčení aut zdarma, tak jestli chcete ušetřit a zkusit štěstí, můžete zde. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *